Nedeľný podvečer patril na televízií Markíza ďalšiemu pokračovaniu v hľadaní SuperStar. Pred porotu sa okrem veľkých talentov postavili aj účinkujúci, ktorí sa zapísali do povedomia divákov viac ako ostatní.

Päťčlenná porota sa aj počas uplynulého nedeľného večera odhodlala nájsť nové talenty Česka a Slovenska. Do SuperStar tentokrát zavítali nadaní speváci aj speváčky, no našli sa i takí, ktorí zaujali ihneď po príchode pred kameru.

Jednou z nich bola nepochybne aj Sofia z Nitry, ktorá na casting dorazila spolu s mamou. 15-ročná tínedžerka zavítala do štúdia v čiernom outfite, ktorý podčiarkla copmi s mašľami a neprehliadnuteľným make-upom. Ani polovica tváre namaľovaná na červeno a polovica na čierno však nakoniec porotu nepresvedčila a dievčine aj po pochvale spevu odporučili so súťažou počkať. Mladú rockerku ale ovládli emócie a napokon odchádzala poriadne nahnevaná.

Ďalším veľkým prekvapením bol aj Adrián Figa, ktorý bol zrejme mnohým divákom povedomý. Mladík totiž najprv pred rokmi predviedol tančeky v zoznamke Take Me Out, neskôr skúšal šťastie aj v ČS má Talent. Keď neuspel, dorazil do SuperStar s vlastnou pesničkou a textom vyytlačeným pre každého porotcu. Úspechuchtivému mužovi ale porota nedala veľké šance a je otázne, v ktorej šou či súťaži sa objaví najbližšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televízia Markíza │ Foto: Facebook/SuperStar