Meno Roberta Fica sa medzi novinármi aj verejnosťou skloňuje čoraz častejšie po tom, ako začali s políciou spolupracovať viacerí exfunkcionári polície či SIS. Predseda Smeru sa pritom pred pár hodinami objavil vo veľmi čudnom videu.

Po tom, ako začala vypovedať Monika Jankovská, ktorá vo výpovedi spomína aj mená ako Bödör, Fico či Pellegrini, začali novinári aj verejnosť čoraz častejšie hovoriť o tom, že jedného dňa môže NAKA zaklopať i na dverách expremiéra. Predseda Smeru sa zjavne rozhodol obrátiť tieto reči na vtip a zažartoval si aj na adresu Pellegriniho.

Len pred pár hodinami totiž vzniklo čudné video, v ktorom Fico vtipkuje o zatýkaní ľudí, ktorí ešte donedávna pôsobili na vysokých postoch. „Len som trošku nervózny, viete, lebo ja keď vždy niekoho pochválim, tak ide hneď do väzby, pane Bože, tak už som taký, že už neviem, či by som nemal prestať s týmto chválením jednotlivých ľudí, lebo akonáhle niečo poviem, tak hneď mu dajú na ruky putá. Možno by som sa mal sám pochváliť, že Fico, dobre si to robil a hneď príde niekto a mi dá putá ruky a rovno odtadiaľto pôjdem..,“ baví sa.

Vo videu sa napokon zjaví NAKA, ktorá po dome naháňa istého muža s nafingovanou podobizňou Roberta Fica. Na výrobe videa sa podieľal mladý člen Smeru Erik Kaliňák, ktorému Fico na sociálnej sieti rovnako poďakoval „za kus dobrej roboty“. Vzápätí zareagoval aj samotný Kaliňák, ktorý taktiež v dobrej nálade  a so smiechom odvetil: „No moment, na takomto statuse sme sa nedohodli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Robert Fico, RTVS