Jarmila Vlad sa stala ďalšou z účastníčok v šou Extrémne premeny, pričom ju odporučila Michaela Múcková, ktorá účinkovala v minulej sérií. Maroš Molnár sa napokon rozhodol dať jej šancu radikálne zmeniť svoj život.

Jarmila sa pustila do zmeny životného štýlu s plným nasadením, keďže jej ručička na váhe ukazovala šokujúcich 172 kíl. Veľmi si verila a bola rozhodnutá dať svoju prácu na druhú koľaj. Prvé mesiace mala fantastické výsledky a desiatky kilogramov išli dole, no rozhodla sa pritvrdiť a niekoľko dní takmer nejedla.

Dostala sa na pohotovosť, keďže začala vracať krv. Vďaka desivého zážitku začala opäť jesť pravidelne a snažila sa splniť cieľ na 6 mesiacov, ktorý mal byť 115 kilogramov. Bohužiaľ, jej experimentovanie sa nevyplatilo, keďže mala o štyri kilogramy viac.

Nechtová dizajnérka sa však musela boriť s ďalším problémom, keďže ju začali trápiť veľké problémy s bedrovým kĺbom. S vyšetrením lekára nebola spokojná a svoj hnev si vybila na všetkých, ktorí sa podieľajú na natáčaní relácie. Podľa jej slov si nemyslí, že pracuje so skutočnými odborníkmi. Práve tieto slová zaboleli hlavne Maroša aj experta na výživu Michala Páleníka.

Rodáčka z Bratislavy dokonca pár týždňov nemohla cvičiť a Molnár sa napokon rozhodol posunúť 9-mesačné váženie o mesiac, ktoré sa ani neuskutočnilo. Taktiež sa pridala aj manželská hádka, ktorá vyústila do rozchodu. Pri finálnom vážení sa napokon ani neukázal. 30-ročná Slovenka sa zároveň ospravedlnila za obvinenie, ktoré vzniesla voči uznávaným odborníkom. Napokon sa jej podarilo schudnúť krásnych 76 kíl a s hrdosťou povedala, že sa cíti byť krásnou ženou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: FB/Extrémne premeny Slovensko, markiza.sk