Koncert Dary Rolins v O2 aréne dopadol nad očakávania. Spevácka diva pri príležitosti svojich 50. narodenín odspievala vo vypredanej pražskej hale všetky svoje obrovské hity. Zdá sa však, že jeden slovenský spevák ostal urazený, na čo mu Dara poslala poriadne ostrý odkaz.

Veľkolepý koncert Dary Rolins v Prahe zdvihol na nohy všetkých prítomných divákov. Diva zaspievala svoje veľkolepé hity, pričom sa počas skladby Party DJ na pódiu neočakávane objavil aj raper Patrik Vrbovský. Rytmus sa už medzičasom vyjadril aj k dojmom z koncertu a prehovoril o aktuálnom vzťahu s Darou.

50-ročná speváčka odspievala i skladbu Nebo, peklo, raj, ktorú v pôvodnom znení nahrala so známym spevákom a producentom Tomim Popovičom. Na koncerte však vystúpila s Tinou. A práve tento krok sa podľa všetkého dotkol Tomiho, ktorý Dare venoval na sociálnej sieti uštipačné slová. “Nevďačný je ten, kto poprie, že mu bolo preukázané dobro. Nevďačný je ten, kto ho nespláca. Ale najnevďačnejší zo všetkých je ten, kto naň zabudne,” napísal k spoločnému záberu Dary a Tiny.

Po oslovení Novým Časom ale spevák uviedol, že Dare poslal osobnú gratuláciu k výročiu. Tá však odvetila, že nešlo o žiadne prianie, ale o “dosť nechutnú slohovú prácu, plnú výčitiek a urážok”. Dara dokonca svojmu kolegovi odporučila výmenu odborníka na duševné zdravie: “Ale pretože ma to u Tomiho vlastne neprekvapilo, neriešim. Odporučila by som mu vymeniť psychiatra a dať sa konečne do zenu. Nechápem, že môže byť taký talentovaný človek taký nenávistný a dlhodobo frustrovaný,” čuduje sa a spevákovi odkazuje, aby sa sústredil v živote na to, čo získal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia Markíza, IG/tomipopovicofficial