V sobotu (28. januára) sa v pražskej O2 aréne uskutočnil veľkolepý koncert Dary Rolins, ktorá začiatkom decembra oslávila päťdesiate narodeniny. Nestarnúca diva domácej hudobnej scény odpálila pred rozvášneným davom fantastickú šou, počas ktorej nebola núdza o jedinečné prekvapenia.

Spevácka superstar Dara Rolins oslávila len pred pár týždňami 50 rokov, pričom práve k okrúhlym narodeninám si dopriala jedinečný darček. Pred vypredanou O2 arénou v Prahe zaspievala svoje najväčšie hity, pričom chýbať nemohli ani skladby z jej ranného detstva. Okrem singlov Až raz budem učiteľkou, Anjelik môj či Bez veľkej slávy odzneli aj rôzne duety, z ktorých dav najviac rozvášnil snáď nečakaný príchod Patrika “Rytmusa” Vrbovského.

Raper vystúpil v rámci skladby Party DJ, ktorú spoločne nahrali v roku 2006, kým dvojica sa od rozchodu v roku 2018 verejne ani raz neukázala. Napriek minulosti voči sebe neprechovávajú negatívne emócie, práve naopak. Patrik dokonca Dare venoval aj krátke vyjadrenie: “Darinka, v prvom rade by som chcel poďakovať za všetko, že sa o nás staráš, o tú hudbu, že nás ovplyvňuješ. Gratulujem ti k tejto krásnej udalosti, plnej O2 aréne, veľký potlesk. Prajem ti veľa zdravia, veľa šťastia, veľa lásky, lebo o tom to je,” povedal raper, za čo Dara poďakovala a publiku s hrdosťou uviedla, že silní muži vždy definovali jej život, pričom je rada, že je mier všade a na všetkých adresách

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/dararolins_vermi, rytmusking