Návrat hviezdneho páru? Monika Bagárová pri expartnerovi žiari šťastím!

Dátum:

Tesne pred Vianocami oznámila speváčka Monika Bagárová nečakanú správu o ukončení jej trojročného vzťahu s MMA zápasníkom najprestížnejšej americkej organizácie UFC Makhmudom Muradovom. Rodičia malej Rumie sa mali rozísť bez zbytočnej drámy, pričom len pred pár hodinami potešili fanúšikov spoločnou fotografiou. 

,,Myslím, že je fér vám povedať, že už nie sme rodina. Hlavne preto, že ste boli pri našom začiatku, taktiež pri narodení našej Ruminky a viem, že veľa z vás nám držalo palce,“ napísala Monika koncom decembra na sociálnu sieť Instagram, čím priznala špekulácie ohľadom ich rozchodu. Speváčka otvorene prezradila, že sa s odlúčením od partnera potrebuje vyrovnať, pričom sa mieni venovať predovšetkým milovanej dcérke Rumii.

K ukončeniu vzťahu sa napokon vyjadril aj samotný Makhmud Muradov, ktorý uviedol, že ho názor verejnosti nezaujíma, kým za koniec vzťahu môžu vždy dvaja. „Netvrdím, že som ideálny človek. Nie som anjel, ani Monika nie je. Ale som veľmi rád, že s ňou mám dcéru a že ju naozaj mám konkrétne s ňou. Osud to jednoducho zariadil tak, že teraz nie sme spolu,“ povedal pre portál Extra.cz.

Ako sa však zdá, akákoľvek kríza medzi bývalými partnermi je dnes zažehnaná a na Instagrame sa pochválili novou spoločnou fotografiou celej rodiny. Monika, Mach a Rumia si užívajú ničím nerušené chvíle na kolotoči, k čomu umelkyňa napísala len jednoduché: „Ruminka prvýkrát na kolotoči. Eště, eště.. mamiiiii!“ Žeby k sebe expartneri opäť našli stratenú cestu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/bagarovamonika

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...