Monika Bagárová (27) počas vianočných sviatkov šokovala nečakanou správou o rozchode s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom (31), s ktorým vychováva dcérku Rumiu. Aj keď sa špekulovalo o kríze v ich vzťahu dlhšie, speváčka odrážala všetky reči do stratena. Teraz sa rozhodol prehovoriť samotný Muradov.

Monika Bagárová a Makhmud Muradov už viac netvoria pár. Ako sa ukázalo cez vianočné sviatky, dvojica, ktorá vychováva ročnú dcérku, išla definitívne od seba. Monika sa už fanúšikom prihovorila na sociálnej sieti, kým MMA zápasník sa k bolestivej téme nevyjadroval.

Teraz však prelomil mlčanie a po tom, čo ho niekoľko fanúšikov obviňovalo z opustenia mamičky s bábätkom, uviedol veci na právu mieru. „Nikoho som neopustil. Mne je to jedno, čo si o mne ľudia myslia, čo o mne píšu alebo hovoria. Mňa ich názor vôbec nezaujíma. Dôležité pre mňa je len to, že mám zdravú dcéru. Každý nech si myslí, čo chce. Ja viem pravdu. Nikoho som neopustil,“ uviedol pre český portál Extra.

Športovec pridal aj bližšie vysvetlenie dôvodov rozchodu: „Za koniec vzťahu vždy môžu obaja. Netvrdím, že som ideálny človek. Nie som anjel, ani Monika nie je. Ale som veľmi rád, že s ňou mám dcéru a že ju naozaj mám konkrétne s ňou. Osud to jednoducho zariadil tak, že teraz nie sme spolu,“ dodal so slovami, že je vždy pripravený zastať sa mamy svojej dcérky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  │ Foto: IG/bagarovamonika