Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať nečakanú stopku. Charizmatický Martin Šmahel sa naposledy objavoval v obľúbenej šou Survivor. Tá však spoznala svojho víťaza, no vedenie má údajne výhrady voči jeho komentárom.

Martin Šmahel patrí k dlhoročným tváram televízie Markíza. 36-ročná stálica pôsobila v reláciách ako O 10 rokov mladší, neskôr sa uchytila vo Farme Xtra. Najnovšie sa Šmahel predviedol v úspešnom a sledovanom projekte Survivor, ktorý moderátorsky sprevádzal v Dominikánskej republike.

Hoci sa teda zdalo, že televízia je s jeho prácou spokojná, vrásky na čele robia vedeniu Martinove komentáre na sociálnych sieťach. Tam mal nevhodne reagovať na poznámky fanúšikov. Podľa zákulisných zdrojov Nového Času mal teraz moderátor dostať stopku.

Martin dostal šancu v šou Survivor, no podľa kompetentných bol neriadená strela. Zverejňoval veci, ktoré nemal a nevedeli ho kontrolovať,” uviedol zdroj. Napokon bol oslovený aj samotný Martin, ktorý však odvetil, že netuší, o čom je reč. Ohľadne kritiky v šou Survivor teda neprehovoril, no napokon potvrdil, že vo Farme Xtra už pokračovať nebude.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  cas.sk │ Foto: FB/Susedia, IG/martinsmahel