Nečakané ODHALENIE: Členkou komisie je švagriná tohto MUŽA!

Dátum:

Náhla smrť generála Milana Lučanského viac ako dva týždne rezonuje spoločnosťou, pričom politici, občania, a predovšetkým trúchliaca rodina má množstvo otázok. Namiesto odpovedí zo strany kompetentných strán sa však objavujú ďalšie nezrovnalosti alebo šokujúce informácie o vyšetrovaní.

Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková sa po smrti policajného exprezidenta Milana Lučanského rozhodla vytvoriť kontrolnú komisiu, ktorá má prešetriť všetky udalosti spred jeho smrti. Aj keď členka strany Za ľudí na tlačovej konferencií uviedla, že vítaná bude aj rodina zosnulého generála alebo ich právny zástupca, Miroslav Radačovský do komisie prizvaný nebol, i keď o to žiadal.

Je všeobecne známe, že v komisií sa nachádzajú osobnosti z politického prostredia, ako Denisa Saková či Marián Kotleba. Taktiež sú ďalším členmi zástupcovia prezidentky, médií a európskych organizácií. Je však zarážajúce, že Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou nezastupuje lekár, ale právnička Zuzana Lališová.

Ak sa vám zdá jej priezvisko známe, je to z dôvodu, že ide o švagrinú bývalého bratislavského mafiánskeho bossa Róberta Lališa, známeho pod prezývkou “Kýbel“. Šéfka rezortu spravodlivosti tvrdí, že o tomto prepojení vôbec nič nevedela. Prostredníctvom tlačového oddelenia ministerstva uviedla, že členom komisie je súdny lekár a súdny znalec Norbert Moravanský, v dôsledku čoho môže byť v komisii právnička namiesto ďalšieho lekára.

Róbert Lališ je známy pod prezývkou Kýbel kvôli jeho nízkemu vzrastu. V 90-tych rokoch pôsobil v Bratislave, na Záhorí a v okolí Senca, pričom bol šéfom skupiny Sýkorovcov po vražde mafiána Miroslava Sýkoru. Od roku 2012 bol na úteku a zatknutý bol až v roku 2015 v Kolíne nad Rýnom. Lališ má na konte niekoľko vrážd, vyberanie výpalného, vydieranie a obchodovanie s drogami. Jedným z vyšetrovateľov jeho trestných činov bol zosnulý generál Milan Lučanský. Súd ho 13. júna 2018 odsúdil na doživotie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: FB/Mária Kolíková, Polícia SR, YT/SME

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fatálna nehoda autobusu a kamióna: Polícia hlási ťažko zranené osoby!

Stredajšie ráno sa začalo na slovenských cestách fatálnou dopravnou...

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...