Ich láska ešte nestihla ani poriadne rozkvitnúť a jeden z najkrajších párov domácej scény už hlási nečakaný rozchod. Aj keď spočiatku prekonali zásadné odlúčenie, ktoré preverilo vtedy ešte len čerstvý vzťah, aktuálne sa ich cesty nadobro rozišli.

Najúspešnejší slovenský YouTuber iba pred pár mesiacmi prekvapil verejnosť, keď sa stal súčasťou markizáckej dobrodružnej reality šou Survivor. Daniel „Gogo“ Štrauch odchádzal na ostrov ako zadaný muž, pričom doma ho čakala čerstvá láska, česká herečka Anna Kadeřávková. Dvojica tvorila zamilovaný pár niekoľko mesiacov, avšak pred pár hodinami prišla tvrdá rana.

25-ročná blondínka totiž pred fanúšikmi priznala, že sa s Danielom, ktorý ešte pred pár dňami hovoril o ich láske vo videu, rozišli. „Precestovali sme spolu svet a zažili magické veci… Hrala nám do kariet súhra možností a načasovania. Boli sme zvedaví, hraví a odvážni. Plný života a trochu crazy. Kompatibilní parťáci, všetko alebo nič. Mohli sme mať, čo sme si zmysleli, a to najlepšie bolo, že sme to všetko mali spolu. Náš vzťah sme si dlho držali v tajnosti, súkromí a práve tých prvých pár ničím nedotknutých mesiacov bude vždy mojich najmilších,“ napísala zdrvená Anna k fotografii s Gogom.

Ako zároveň prezradila, oddeliť ich malo nejedno chybné rozhodnutie, ktoré ju pripravilo o ich spoločný svet. „Rozhodnutie ostatných jednoducho nie je v našich rukách, sme v tom každý sám za seba, a tak nám nezostáva, než vo vzťahu veriť, že to cítime rovnako a obaja budeme hľadať šťastie na rovnakom mieste. Musíte sa naučiť hovoriť NIE veciam, ktoré chcete. Vzhľadom na to, že máte len jeden život. A to ma teraz bolí,“ pokračuje záhadne herečka s vďakou voči YouTuberovi, ktorého považuje za najkreatívnejšie človeka, akého pozná. „Vždy si bol tak trochu sólista a všetko si si nakoniec urobil po svojom. Tak ti prajem, nech si taký šťastný,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/annakaderavkova