Silvia Šuvadová sa podujala na veľký televízny návrat, keď sa po dlhom čase objavila v reality šou Farma. Možno aj pobyt na statku ju donútil k obrovskej životnej zmene. Silvia ohlásila koniec a nečakaný zvrat v živote…

Silvia Šuvadová je slovenská herečka, no počas posledných rokov ju väčšina divákov a fanúšikov vnímala skôr ako spiritualistku, ktorá sa snažila medzi ľuďmi šíriť duchovné povedomie. O to nečakanejšie bolo jej prikývnutie na účasť v reality šou Farma, kde sa musela vysporiadať s náročnými situáciami a konfliktmi.

Hoci si z nej farmári robili posmešky alebo jej dohovárali so slovami, že majú o krehkú ženu strach, Silvia si naďalej išla svojou cestou. Nevedno teda, čo presne viedlo ku veľkej zmene, no Šuvadová všetkých prekvapila slovami, že so spiritualizmom končí a vracia sa do “normálneho” života bežných ľudí.

Pre Nový Čas prvýkrát prehovorila o tom, ako žije po šokujúcom zvrate v jej živote: “Tých 16 rokov lietania po Amerike, hľadania samej seba bolo super, ale teraz ma to ťahá viacej k tým rodičom, k tej sestre a že je to také viacej “my” oproti tomu že “ja”. Cítim, že som našla všetky odpovede na moje otázky a už začínam byť hlboko ponorená v tom normálnom, praktickom živote. Keby ste prišli ku mne domov, ja som úplne normálny človek,” odhaľuje životnú premenu so slovami, že ukončila hľadanie a plánuje sa zaradiť do hereckého života, dabingu a zorganizovať stretnutia pre televízie. Pred pár mesiacmi sa pritom takmer dostala do hollywoodskeho filmu, kde z ničoho nič zaujala známeho a úspešného režiséra.

Silvia prešla životnou premenou a končí so spiritualizmom
Herečka sa dokonca plánuje vrátiť do televízie a dabingu

Zdroj: cas.sk |  Foto: YouTube, Instagram