Reality šou Láska na chate sa teší veľkej obľube zo strany divákov. Mnohých zaujíma, či sa dokážu dvaja cudzí ľudia zamilovať prakticky v priebehu pár hodín priamo pred kamerami. Medzi Ingrid a Mirom však iskra rozhodne preskočila, a to veľmi rýchlo!

Diváci mohli v posledných epizódach sledovať zoznámenie sa 52-ročnej žeriavničky a Mira z Rožňavy, ktorí sa veľmi rýchlo zblížili. Stačilo niekoľko krátkych rozhovorov či gitarové predstavenie zo strany 55-ročného nápadníka a Ingrid bola z neho úplne namäkko.

Dvojica si to poriadne užila v sprche či v horúcej kadi, a takmer sa rozšantili aj v posteli, no milovníkovi Mekyho Žbirku zlyhalo ,,náradie“. Ich prvé intímnosti prebehli tak rýchlo, že do diania na chate musela zasiahnuť produkcia. ,,…je jasné, že iskra preskočila, dokonca viackrát. Je len na vás, ako to bude pokračovať. Pobaľte si všetky veci a čakajte v obývačke aj s kuframi,“ uvádzalo sa v liste, ktorý obdržali účinkujúci.

Zamilovaný párik si ešte pred kamerami sľúbil, že ich vzťah bude naďalej pokračovať. Rodáčka z Hronca bola dokonca ochotná nasťahovať sa k Mirovi a spoločne hovorili aj o svadbe. Zvrat nastal, keď opustili chatu a nasadli do auta. Cestou domov malo dôjsť medzi nimi k hádke, v dôsledku čoho sa ich krátka romanca skončila.

Rožňavčan priznal, že ich vzťah zastavila práve staršia Slovenka, ktorej sa nepáčili niektoré z jeho vlastností. Ako uviedol, údajne sa s ňou snažil skontaktovať, no žeriavnička nemala záujem. O niečo viac výrečnejšia bola práve Ingrid. „Cestou domov v aute sme sa nejako nezhodli, opadol z nás stres z nakrúcania, Miro sa správal inak ako na chate a mne sa nepáčili nejaké jeho vlastnosti. A tak sme sa rozišli hneď po nakrúcaní nie veľmi v dobrom,“ povedala pre TV JOJ, pričom mali ostať priateľmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV JOJ