Nečakaný ZVRAT! Zo šou Survivor odstúpil jeden z favoritov!

Dátum:

Diváci môžu na televíznych obrazovkách momentálne sledovať česko-slovenskú reality šou Survivor, ktorá sa vysiela po celom svete. Do Dominikánskej republiky napokon vycestovalo 24 súťažiacich, no mnohí z nich nerátali s tým, čo príde!

Televízia Markíza v spolupráci s TV Nova sa rozhodli proti sebe postaviť dva tímy, pričom v kmeni MAO boli osobnosti zo sveta šoubiznisu a kmeň AZUA obývali verní fanúšikovia reality šou. Hru však narušilo ochorenie COVID-19, keď sa niekoľko členov štábu i súťažiacich infikovalo a najnovšie došlo k zmiešaniu kmeňov.

Dobrodružná hra v Dominikánskej republike sa tak poriadne vyostrila a rivali dávajú do súbojov všetky svoje fyzické sily. Veľmi ľahko tak môže dôjsť k zdravotným problémom, ako tomu bolo v prípade moderátora Tomáša Zástěru, ktorý si nedávno vytkol členok. Jeho zranenie sa ešte poriadne nevyliečilo a následne ho zradilo koleno. ,,Ako sa hovorí, toľko sa chodí v Survivore do súbojov, kým sa meniskus nenatrhne,“ povedal so sklesnutým úsmevom na kameru.

41-ročný Čech mnohých spolubojovníkov prekvapil, keď sa napokon rozhodol po Vojtěchovi Drahokoupilovi, Gáborovi Borárosovi a Nathanovi taktiež dobrovoľne odstúpiť z hry. „Súťaž opúšťam s rozporuplnou náladou, pretože odchádzam bez vyradenia, bez jediného hlasu od súťažiacich, pre zranenie. Samozrejme, že som rozladený, lebo som to mohol dotiahnuť možno až do zlúčenia, alebo ešte ďalej. Každým dňom, čo som odstúpil zo súťaže, sa snažím vyrovnať s tým, čo sa stalo. Zdravie je však prvoradé a asi to takto malo byť,“ vysvetlil Tomáš pre markizu.sk, pričom sa v týchto dňoch už nachádza v Českej republike.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: survivor.markiza.sk  |  Foto: FB/Survivor CZ/SK 2022:diváci, IG/zasteratom

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...