Šok hneď na začiatku: V šou Survivor odstúpil po noci prvý súťažiaci!

Dátum:

Koncom uplynulého roka oznámila TV Markíza v spolupráci s českou Novou, že už onedlho začne vysielať celosvetovo uznávanú šou Survivor. Do Dominikánskej republiky tak vycestovalo 24 odvážlivcov, ktorí budú v nasledujúcich týždňoch bojovať o výhru vo výške 100-tisíc eur.

V tvrdom boji o luxusnú výhru sa proti sebe postavia dva tímy hráčov, a kým jeden tvoria neznámi milovníci šou, ktorí chcú zažiť nové dobrodružstvo, členmi druhého sú známe osobnosti zo sveta šoubiznisu. Úvodná epizóda súťaže Survivor mala byť odvysielaná ešte v priebehu uplynulého týždňa, avšak všetko prekazil výskyt pandemického ochorenia koronavírus medzi súťažiacimi. Produkcia však ubezpečila divákov, že hviezdy nového programu sú v poriadku a jeho štart sa presúva na utorok (18. januára).

Predplatitelia platformy Voyo však mali možnosť sledovať prvú časť šou už v pondelok, pričom mnohí nešetrili chválou. Na ostrovanov totiž čakali nielen fyzicky náročné disciplíny, ktoré sa skončili niekoľkými zraneniami, ale aj ťažké podmienky na život. Všetci bez rozdielu zažili v prvú noc nečakaný dážď i nepohodlie, čo hneď v úvode šou nezvádol člen kmeňa MAO. U speváka a moderátora Vojtěcha Drahokoupila, ktorý sprevádzal divákov šou Love Island Extra, sa prejavil panický záchvat, v dôsledku čoho sa rozhodol zo súťaže odstúpiť.

Informáciu uviedol moderátor pred všetkými finalistami nečakane, pričom viacerí z prítomných nezadržali slzy. Ľútosť doľahla aj na samotného umelca, ktorý uviedol, že svoj stav nedokáže ovplyvniť. ,,Je to vec, s ktorou som bojoval strašne dlho, a dúfal som, že tu to pokorím, ale, bohužiaľ, to tak nie je,“ uviedol značne zdrvený spevák. ,,To, čo to presne spôsobilo, nikdy človek nevie. Ale, samozrejme, je to stres, to, že som hypochonder a dosť vecí si pripúšťam. Úzkostlivé stavy vlastne som v Čechách nemal, ale tu sa prejavili aj kvôli tomu, že nevieme, čo sa bude diať,“ dodal, kým za pravdu mu dala aj kolegyňa Iva Pazderková. Tá potvrdila, že s podobnými problémami bojovala aj ona sama, avšak dnes má svoj zdravotný stav viacmenej pod kontrolou. 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: VOYO, IG/survivor_ceskoslovensko, vojta_d_official

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...