Multitalentovaná hviezda Nela Pocisková je na domácej umeleckej scéne už dlhé roky, avšak v seriáloch či muzikáloch sa doposiaľ vždy prezentovala predovšetkým ako romantická duša. O to viac prekvapila divákov obľúbeného seriálu Pán profesor, kde si strihla úlohu temperamentnej lekárky, ktorá ide priamo „na vec“!

30-ročná herečka a speváčka Nela Pocisková sa dostala do povedomia verejnosti muzikálom Neberte nám princeznú, pričom väčší mediálny záujem zaznamenala po seriáloch Ordinácia v Ružovej záhrade či Búrlivé víno. Talentovaná hviezda domácich pódii vždy zastávala role nekonfliktných a pôvabných hrdiniek, avšak svojou poslednou úlohou fanúšikom doslova vyrazila dych!

Partnerka Filipa Tůmu bola dlhšie obdobie v úzadí, nakoľko pred kariérou uprednostnila starostlivosť o syna Hektora (4) a dcérku Lianku, ktorá už o pár dní oslávi tretie narodeniny. Dva oôrody sa však na Nele absolútne neodzrkadlili a slovenská hviezda vyzerá aj po nedávnych tehotenstvách doslova fantasticky.

V seriáli Pán profesor prejavila ako lekárka osobný záujem o herca Tomáša Maštalíra, s ktorým si najskôr vymenila zopár bozkov a následne zo seba prekvapivo strhla tričko. Diváci tak doslova stratili dych nielen pri pohľade na herečku v podprsenke, ale predovšetkým na jej výrazne vyrysované brucho.

Nelu v podprsenke môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: voyo, YouTube, FB/pociskova.nela