Anglická hviezda Adele sa preslávila začiatkom roku 2008, kedy ako 19-ročná tínedžerka vydala svoj prvý album “19”. Pre držiteľku ocenení Grammy či Oscar boli dlhé roky charakteristickými bacuľaté líca a plnšia postava, s ktorou sa však speváčka v poslednom období rozhodla radikálne zatočiť!

32-ročná autorka skladieb Skyfall či Hello nadobudla celosvetovú slávu v roku 2011 skladbou Someone like You, ktorá búrala rebríčky hitparád v desiatkach krajín. Sympatická speváčka však okrem jedinečného hlasu zaujala fanúšikov aj svojim výzorom, pričom s pevnou postavou, úsmevom na tvári a vždy upraveným zovňajškom sa stala vzorom mnohých žien.

Adele však so svojou postavou evidentne nebola spokojná a kyprejším tvarom dala v posledných mesiacoch definitívne zbohom. Aj keď sociálne siete využíva iba sporadicky, každou novou snímkou fanúšikov doslova šokuje. Inak tomu nebolo ani pred pár hodinami, kedy zverejnila nečakaný záber v plavkovej podprsenke.

Speváčka sa na nej hrdí nielen telom ľahším približne o 50 kilogramov či plochým bruchom, ale aj kostýmom v znamení jamajskej vlajky. Ten si obliekla v rámci podpory zrušeného festivalu v Notting Hille, ktorý je, nebyť pandémie koronavírusu, oslavou jamajskej kultúry.

Fotku Adele v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/adele, hdwallpaperim.com