Je tomu len zopár hodín, čo si Jasmina Alagič Vrbovská a Patrik Vrbovský povedali svoje oficiálne “áno”. Zo svadby, na ktorú netrpezlivo čakali všetci fanúšikovia zamilovaného páru, už stihlo uniknúť aj zopár detailov, no doposiaľ nikto nevedel, aké šaty si po polnoci obliekla krásna nevesta.

Mladomanželia Vrbovskí si uplynulú sobotu povedali na zámku v Pezinku svoje životné “áno”, pričom na snímkach, ktoré zverejnili na sociálnej sieti Instagram, pôsobili skutočne zamilovane a šťastne. Sympatická dvojica doslova prekypuje láskou, ktorú si medzi sebou dokazujú doslova denne. Budúci otecko mal na svadbe biely oblek, pričom Jasmina, ktorá pod srdcom nosí chlapčeka, zvolila nádhernú róbu od módnej návrhárky Jany Pištejovej.

Aj keď dvojica hostí požiadala, aby na sociálnych sieťach nezverejňovali žiadne fotografie či videá zo svadby, niektorí predsa len porušili prosbu novomanželov a na verejnosť tak prenikli informácie priamo z areálu veselice. Po Alene Pallovej totiž raper Ego, ktorý mimochodom vyzeral spolu s manželkou fantasticky, zverejnil zopár krátkych videí z Pezinka, pričom zrejme nechtiac zachytil aj nevestu v popolnočných šatách. A že bola nádherná!

https://streamable.com/zqzor

https://streamable.com/kadwi

https://streamable.com/f72pp

Zdroj: Instagram/Egoemo, RytmusKing, Jasmina_Alagic