V nedeľu zasiahla Slovensko ďalšia smutná tragédia, ktorá sa odohrala v bratislavskej časti Petržalka. Na Vyšehradskej ulici vyskočil zo 7-poschodovej bytovky najprv muž, ktorý podľahol zraneniam pri prevoze do nemocnice. Tragické udalosti sa však stupňovali.

Petržalka sa stala svedkom obrovskej tragédie. V nedeľu, krátko po desiatej, prijala polícia oznámenie o mužovi, ktorý mal na sídlisku na Vyšehradskej ulici vyskočiť z okna 7-poschodového paneláka. Ako informuje polícia na sociálnej sieti, muž pád prežil, no zraneniam podľahol krátko po prevoze do nemocnice.

Už o niekoľko hodín na to vypadla z okna rovnakej bytovky po štvrtej poobede aj žena, ktorá podľahla zraneniam priamo na mieste. Polícii sa na záver akcie podarilo dostať do bytu, kde objavili 9-ročného chlapca bez známok života. Vec je momentálne v štádiu vyšetrovania. Ako uvádza portál Zregiónu, išlo o brata a sestru, pričom zosnulý chlapec bol jej synom.

Nateraz nie je jasné, aké okolnosti viedli k strašnému incidentu. Na tele ženy (a údajne i chlapca) sa však mali nachádzať bodné poranenia. O nešťastí prehovoril jeden zo svedkov tragédie: “O 10:00 vypadol muž z okna, brat dobodanej ženy, predtým dobodal dieťa, potom ju. Ona bola v bezvedomí od cca 10:00 a o 15:00, keď sa prebudila a našla zavraždené dieťa, vyskočila z okna,” tvrdí. Presný priebeh udalostí, ako aj to, či sa dalo smrti ženy zabrániť, však bude ozrejmené až vyšetrovaním.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: noviny.sk, FB/Polícia SR – Bratislavský kraj, regiony.zoznam.sk | Foto: Televízia JOJ