Obvinený Lučanský: Objavilo sa svedectvo, ktoré mu podrazí kolená!

Dátum:

Korupčné vzťahy medzi najvyššími vládnymi funkcionármi sa začínajú rozpletať, pričom sa objavujú ďalšie šokujúce svedectvá. Tentokrát ide o konanie Milana Lučanského, ktorý mal chcieť taktiež trošku z “koláča“.

NAKA v rámci akcie s názvom Božie mlyny nedávno zadržala zástupcu šéfa Úradu zvláštnych policajných činností Norberta Pakšiho. Obvinenia absolútne odmietal. Príslušníci národnej kriminálnej agentúry však pri domovej prehliadke mali nájsť 100-tisíc eur v hotovosti a 80 zlatých mincí!

Pakši si bol vedomý, že tieto zásoby len tak nevysvetlí a je načase spolupracovať. Jeho svedectvá pomáhajú vyšetrovateľom pri ďalšej akcií pod menom Judáš, kedy bol zadržaný policajný exprezident Milan Lučanský. Podrobne mal opísať dohody o úplatkoch, a zároveň mali obaja chrániť exsis-kára Františka Böhma, ktorý nelegálne obchodoval s pohonnými hmotami.

Prvé úplatky mali dostať už v rokoch 2014 a 2015 v hodnote 16-tisíc eur. Podľa Pakšiho začala chuť Lučanského rásť, keď bol vymenovaný za policajného prezidenta. Malo ho totiž hnevať, že každého vyťahuje z problémov, no nič z toho nemá.

V tej chvíli malo začať dochádzať k masívnemu odpočúvaniu vybraných osôb i krytiu nelegálnej činnosti spojenej s úplatkami. „Milanovi Lučanskému bola v pravidelných mesačných intervaloch vyplatená finančná odmena minimálne 510-tisíc eur,“ má sa podľa týždenníka Plus 7 Dní nachádzať v oficiálnom uznesení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: FB/Polícia SR, YT/HNtelevízia

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

ŠOKUJÚCA SPRÁVA! Zomrela česká herecká legenda!

Česko sa zahalilo do smútku po tom, čo sa...

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...