Dominika Navara Cibulková má za sebou škandál po tom, ako sa odhalilo, že sa spolu s manželom nechala zaočkovať proti Covidu v prvej fáze. Ako odškodnenie svojho počinu sa vybrala do nemocnice pomáhať do prvej línie. Teraz však vyšlo na povrch, že pomoc mala len krátke trvanie.

Slávna tenistka si po vyslúženej kritike sypala popol na hlavu so slovami, že bola vovedená do omylu. Následne sa ukázala Dominika v nemocnici v ochrannom obleku, kde pomáhala zdravotníkom v prvej línii. Verejnosti sa ospravedlnila so slovami, že sa svojej chybe postaví čelom a pomôže vyčerpanému zdravotnému personálu.

Hoci sa pôvodne hovorilo o výpomoci, ľudia si zrejme predstavili, že blondínka v nemocnici pobudne aspoň pár dní. To sa však nestalo a po jednom dni sa opäť vrátila k materským povinnostiam s malým Jakubkom. „Moja priorita je môj syn, ktorého stále kojím. Určite ale veľmi rada ponúknem svoje služby ministerstvu a som tu,“ uviedla.

Portál Topky napokon zverejnil aj reakciu ministerstva zdravotníctva, či teda Dominika Cibulková pomáha zdravotníkom, ako sľúbila. „Zapojí sa aj do informačnej komunikačnej kampane, aby podporila dôležitosť a význam očkovania v širšej verejnosti ako motiváciu pre účasť čo najväčšieho počtu ľudí v boji s nebezpečným ochorením,“ odkázali s tým, že čas športovkyne znova nastane.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: IG/domicibulkova, YT/Denník N