Barbora Piešová sa stala novou víťazkou SuperStar a zo súťaže si odniesla krásnu sumu 75-tisíc eur, ale aj kopec nezabudnuteľných zážitkov. Jedným z nich bolo bezpochyby i finále. Speváčka konečne prezradila, prečo nereagovala na výhru radostnými emóciami, ako to býva v podobných situáciách zvykom.

Po napínavom finále rozhodli hlasy nadšených divákov o víťazstve Barbory Piešovej, hoci bol podľa slov Leoša Mareša rozdiel v počte SMS pre víťazku a striebornú Dianu Kovaľovú veľmi tesný. Sympatická Prievidžanka si tak po emotívnej skladbe, ktorou rozplakala okrem seba aj celú porotu, odniesla výhru v sume 75-tisíc eur a navyše spoznala nových kamarátov, ako aj profesionálov zo šoubiznisu.

Po tom, ako padlo meno víťazky, však všetci automaticky očakávali nával emócií a obrovskú radosť. Namiesto toho sa Barbora veľkých prejavov citov zdržala, za čo si vyslúžila od niektorých Slovákov kritiku. Do diskusie sa napokon nečakane zapojil aj Viktor Vincze, ktorý poslal superstaristke odkaz. Teraz sa ale rozhodla konečne pre Plusku vysvetliť svoju neobvyklú reakciu: “Reagovala som úplne prirodzene, lebo som to veľmi priala Dianke a bolo mi blbé, že som to nakoniec vyhrala ja. Samozrejme, že som veľmi šťastná, ale oveľa viac by som to dopriala Dianke,” znie dojímavý dôvod.

Barbora vyzdvihla obrovský talent svojej súperky a zaželala mladučkej speváčke všetko dobré. Z výhry sa nesmierne teší, ale je zjavné, že nohami ostáva pevne na zemi: “Stále sa cítim rovnako, som šťastná, že sa mi podarilo takto uspieť, ale stále som to ja, mám dve ruky, nohy, jednu hlavu, stále som ten istý človek, len som dostala titul. Ale som nesmierne šťastná a ďakujem za takú veľkú podporu,” dodala tesne po finále v krátkom rozhovore s Matúšom Krnčokom pre Markízu a fanúšikom poďakovala za to, že jej poslali SMS hlasy ako aj za to, že ju prijali aj s jej inakosťou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza, pluska │ Foto: Instagram/barbora_piesova, superstarcs, Televízia Markíza