Je tomu len zopár mesiacov, čo zostal jeden z najžiadanejších mužov planéty opäť single. Potom, ako sa Channing Tatum rozviedol so svojou tanečnou partnerkou z filmu Let’s Dance Jenou Dewan, zakotvil v náručí krásnej speváčky Jessie J. Žiaľ, ani tento vzťah mu na prvý pohľad nevyšiel. Čo však pohľad druhý?

Channing Tatum a Jessie J sú opäť spolu! 39-ročný fešák z filmov Let’s Dance, Magic Mike či Manželský sľub podľahol v októbri 2018 čaru anglickej speváčky (31), no tesne pred Vianocami oznámila dvojica rozchod. Vyzerá to však tak, že láske napokon nezabráni ani mimoriadne nabitý program a vzdialenosť, ktorá ich len prednedávnom rozdelila.

Uplynulý piatok totiž herec zverejnil na sociálnej sieti Instagram vôbec prvú spoločnú snímku s brunetkou. Fotografiu samotnej Jessie pritom publikoval iba raz pri príležitosti jej marcových narodenín. Zaľúbenci sa krátko na to odobrali na slávnostný galavečer vo West Hall v Los Angeles, kde sa v rámci Grammy stala Osobnosťou roka MusiCares 2020 kapela Aerosmith. Koncert na poctu rockovej legendy sa stal vôbec prvou oficiálnou udalosťou, na ktorej sa Chann a Jess ukázali bok po boku. A že im to pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Foto: Getty Images, IG/channingtatum