Reality šou Farma 12 je tesne pred finále, pričom na statku sa aktuálne nachádza posledných sedem statočných. Tí, nakoľko sú dlhé týždne umiestnení na uzavretom statku, však nemajú ani len tušenia, čo sa vlastne deje za bránou pozemku v civilizovanom svete. A že ich to poriadne vydesí!

Potom, čo z reality šou Farma 12 vypadla po dlho očakávanom súboji Sára Adamčíková, sa súťažiaci vrátili späť na statok, kde sa konala svadba Xénie a Lukáša. Kým krásna mešťanka konečne Anke prezradila, čo k dlhovlasému sympaťákovi cíti, tej sa dostalo na Farme príjemného rozptýlenia. Obľúbenú účastníčku šou totiž prostredníctvom videohovoru kontaktovali najbližší, pričom nezadržala slzy.

Po krátkom rozhovore s priateľom Martinom a dcérou sa Anka opýtala na svojich rodičov, avšak informácie ju zrazili na kolená. Farmári sa totiž prvýkrát dozvedeli, že pandémia koronavírusu opäť udrela na Slovensku v plnej sile a zdravotníci denne evidujú viac ako 2 000 pozitívne testovaných ľudí. Okrem toho však bola oboznámená so skutočnosťou, kvôli ktorej chcela okamžite opustiť súťaž a odísť domov.

Otec brunetky má totiž trpieť horúčkami a zdravotnými komplikáciami, no partner sa ju snažil upokojiť tým, že v jesennom období ide len o štandardnú chorobu a nemá sa čoho báť. Anka sa však neupokojila ani po presviedčaní kolegyňami z televíznej šou a slzy sa po tvári roztrasenej ženy kotúľali aj naďalej. Rodáčka z Liptovského Mikuláša je totiž presvedčená, že jej najbližší niečo taja a túži statok okamžite opustiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<