Slávny oscarový herec v utorok 11. apríla náhle skolaboval. 55-ročný umelec mal byť po zdravotných komplikáciách neznámeho pôvodu urgentne prevezený do nemocnice. Tam ho mali lekári prijať vo vážnom stave. Momentálne nie je jasné, akú diagnózu mu odborníci stanovili.

Jamie Foxx patrí k obľúbeným a slávnym hercom, pričom aktuálne natáča v americkej Atlante snímku s názvom Back in Action po boku Glenna Closea a Cameron Diazovej. V utorok 11. apríla však 55-ročného umelca podľa informácii portálu TMZ zastihli silné zdravotné komplikácie.

Herec bol okamžite prevezený do nemocnice vo vážnom stave. Presná príčina kolapsu a ani diagnóza nateraz nie je známa. Jeho stav bol však natoľko vážny, že Jamieho rodina okamžite pricestovala do mesta a navštívila umelca na lôžku. Podľa najnovších informácii sa však má mať už o niečo lepšie, pričom komunikuje s okolím.

Chceli sme sa s vami podeliť s informáciou, že môjho otca Jamieho Foxxa včera zastihli zdravotné komplikácie. Našťastie, vďaka rýchlemu konaniu a skvelej starostlivosti je už na ceste k uzdraveniu,” uviedla na sociálnej sieti jeho dcéra Corinne, ktorá poďakovala za modlitby a poprosila o súkromie. Nateraz nie je jasné, ako dlho ostane Foxx v nemocnici, ani či sa bude môcť v dohľadnej dobe vrátiť k natáčaniu filmu. Pred pár dňami zarmútila Hollywood správa o úmrtí herca zo známych seriálov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com | Foto: YT/Nicki Swift, Unsplash