Poslankyňa Romana Tabák sa do povedomia ľudí dostala vďaka aktívnej tenisovej kariére a trapasom, ktoré sa jej podarili aj priamo v parlamente. I ona si uvedomuje, že situácia v politických kruhoch je mimoriadne napätá, no politička rada prileje olej do ohňa.

Romana Tabák sa rozhodla vyzvať fanúšikov, aby sa opýtali na akékoľvek otázky, pričom Slováci neotáľali. Jeden z občanov chcel porovnanie Igora Matoviča a Borisa Kollára v pozícii straníckeho šéfa. Poslankyňa totiž pred pár mesiacmi opustila stranu OĽaNO a následne sa stala súčasťou subjektu Sme rodina.

Bývalá tenistka prezradila, že šéf parlamentu je emočne stabilnejší v porovnaní s bývalým ministrom financií. „Ja vám úprimne napíšem, ja Igora nespoznávam. Neverím, za koho som kandidovala do parlamentu,“ otvorene prezradila známa blondínka, ktorá mu však popriala, aby sa mu darilo.

Priaznivcov političky zaujímalo, či bude súčasťou tzv. 76-ky, na ktorej momentálne pracuje Eduard Heger. ,,Nie som opička na gumičke. Súčasťou čoho? Aké sú podmienky? Ministri? To ako keby som pýtala podpisy na môj zákon, ale neviem vám povedať, zatiaľ, o čom je. Pán Heger keby vedel buchnúť do stola, tak táto vláda nepadne takto tragikomicky,“ zareagovala Tabák.

Členka strany Sme rodina považuje za jediné riešenie predčasné voľby, keďže je sama sklamaná z vlády, ktorá tu pôsobila takmer dva roky. Taktiež referendum, ktoré sa uskutoční 21. januára, považuje za zbytočne vyhodené peniaze. Predpovedá, že bude veľmi slabá účasť. Bratislavčanka má však stále politické ciele na rok 2023, ktorými sú stabilita, pokoj a predkladanie zákonov pre ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/romanatabak | Foto: FB/Romana Tabak, NR SR, Eduard Heger-predseda vlády SR, IG/romanatabak