Poslankyňa Romana Tabák dostala vyhadzov z poslaneckého klubu OĽaNO na začiatku mája, keď bola proti vydaniu Roberta Fica do väzobného stíhania. V parlamente našla útočisko pri zástupcoch strany Hlas-SD, no čoskoro by mala byť posilou jednej z koaličných strán.

Koaličná strana Sme rodina má v parlamente momentálne 17 poslancov, no Boris Kollár oznámil, že čoskoro pribudnú ďalší traja členovia. Podľa jeho slov ide o Romanu Tabák, Jána Krošláka a Jozefa Šimka. Budúci 12-násobný otec si tak zaistí miesto predsedu parlamentu, keďže jeho strana sa tak stane druhou najsilnejšou v parlamente.

Bývalá tenistka však tvrdí, že o žiadnom Kollárovom vyhlásení nič nevie. ,,Ja som sa tak nerozhodla, nikde som neprestúpila. Som nezaradená poslankyňa,“ uviedla Tabák pre TV Markíza. Jedným dychom dodala, že je príjemné vedieť, že má otvorené dvere práve v poslaneckom klube Sme rodina. Zdá sa, že pre 31-ročnú blondínku momentálne jej politická budúcnosť nie je prioritou, keďže sociálne siete zaplavuje zábermi z Karlových Varov a tenisových tréningov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TA3, TV Markíza  |  Foto: YT/SME, FB/Romana Tabak