Celé Slovensko je hrdé na náš hokejový tím, aj keď zloženiu hráčov zo strany trénera Craiga Ramsayho a prezidenta SZĽH Mira Šatana zo začiatku dával málokto šancu. Dnes je však všetko inak, keďže slovenskí hokejisti výhrou nad Švédskom získali bronzovú medailu. Došlo tak aj na oslavu s fanúšikmi.

Bronzoví medailisti sa z Pekingu vrátili v magický dátum 22.2.2022. Po oficiálnej tlačovej konferencii ich čakala jazda upraveným autobusom po uliciach Bratislavy a následne s hokejovými priaznivcami oslavovali na námestí SNP. Kvôli stretnutiu s fanúšikmi dokonca oželeli aj osobné stretnutie s prezidentkou Zuzanou Čaputovou, premiérom Eduardom Hegerom a predsedom parlamentu Boris Kollárom.

Oslavu na námestí SNP, kde boli stovky Slovákov, sledoval aj spevák Paľo Habera, ktorý mal z úspechu športovcov obrovskú radosť. ,,Neuveriteľné a zaslúžené! Gratulujem našim hokejistom k olympijskému bronzu,“ napísal na sociálnej sieti tesne po odovzdávaní medailí.

Lídra kapely TEAM však pri pohľade na davy ľudí v centre Bratislavy zrejme pichlo pri srdci. Svoje rozhorčenie zdieľal aj s fanúšikmi. ,,Práve som urobil túto fotku z obrazovky. Užite si všetci oslavy našich hokejistov! Ale ja sa chcem opýtať niečo iné. Znamená tento záber to, že už aj my hudobníci môžeme zase konečne pracovať a hrať??? A že kultúra sa definitívne otvorila? Alebo toto je po pápežovi iba ďalšia výnimka??? A že spevom sa nákaza šíri viac a iné kydy?“ s hnevom sa spýtal ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/pavolhabera  |  Foto: IG/pavolhabera, FB/Hockey Slovakia, RTVS