Na Let’s Dance sa každú nedeľu stretávali známe tváre nášho šoubiznisu, pričom najviac si ich do hľadiska zasadlo počas finále. Posledný galavečer si nenechal ujsť ani herecký párik, ktorý môžete poznať napríklad zo seriálu Dunaj, k vašim službám.

Posledné dychberúce vystúpenia na tanečnom parkete si prišlo vychutnať mnoho známych osobností vrátane kolegov súťažných párov. V obecenstve tak sedeli bývalí účastníci Let’s Dance či herci, s ktorými účinkujú v rôznych projektoch.

Posledný tanec Let’s Dance: Plakali všetci! (video)

Víťaza Jakuba Jablonského prišli podporiť aj jeho kamaráti, ktorí spolu s ním hrajú v seriáli Dunaj, k vašim službám. Reč je o Barbore Andrešičovej a Tomášovi Pokornom. Životných partnerov, ktorí v Dunaji stvárňujú Irenu Bočkay a právnika Kamila, by ste však na fialovom koberci ani nespoznali. 

 

Dvojica sa spolu zladila čiernymi širokými nohavicami a bielym sakom, ktoré herec doplnil priesvitným sieťkovaným tričkom, šiltovkou a slnečným okuliarmi. Najväčšiu pozornosť však pútal svojimi bosými nohami. ,,Pán chodí bosý myslím že na všetky akcie,” prezradila stylistka Mirka Dobiš v utorkovom Teleráne.

Let's Dance

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, letsdance_fnpg, Voyo/Teleráno