Polícia ukončila pátranie po Tomášovi, ktorý bol oficiálne nezvestný od 16. februára. Aj keď vás, nanešťastie, z času na čas informujeme o tragickom konci hľadaných osôb, tentokrát je všetko inak. Najnovšie stopy totiž ešte viac zamotávajú záhadné zmiznutie kamionistu.

Tomáš zmizol počas pracovnej cesty cez Francúzsko, pričom jeho kamión našli na diaľničnom odpočívadle Offekerque. Vozidlo bolo zamknuté, vo vnútri sa nachádzali všetky osobné veci nezvestného a kľúče boli uložené na ľavom prednom kolese.

Informácie o nezvestnom mladíkovi zverejnila aj facebooková skupina HAKA, ktorej sa spätne ozval iný kamionista. Toho mal podľa dostupných informácii Tomáš požiadať o pomoc, aby ho odviezol späť na Slovensko, keďže kamión nechal vo Francúzsku.

Pred pár hodinami však došlo k nečakanému zvratu! Slovák mal požiadať neznámu francúzsku rodinu o zapožičanie mobilného telefónu, pričom zavolal svojmu šéfovi. Majiteľ slovenskej firmy následne potvrdil, že pátranie bolo oficiálne ukončené. ,,Tomáš sa našiel, teraz musíme vyriešiť jeho odvoz späť na Slovensko,” povedal pre plusku.sk podnikateľ.

Jeho zvláštne správanie bude musieť vysvetliť on sám, keďže doteraz nie je známe, čo predchádzalo jeho zmiznutiu. ,,Z preventívnych dôvodov bude prevezený do nemocnice, ale s určitosťou môžeme konštatovať, že je mimo ohrozenia života,“ uviedol Štefan Farkaš zo skupiny HAKA na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/HAKA-Cielené pátranie po osobách, Polícia SR