Pri odovzdávaní funkcie si s úsmevom podávali ruky a sľubovali kolegiálne vzťahy. Ich predsavzatie však nevydržalo ani pár dní. Spor medzi aktuálnym premiérom a bývalým predsedom vlády sa neustále vyostruje a je zrejmé, že Pellegriniho to prestáva baviť.

Igor Matovič si s expremiérom už vymenil zopár štipľavých odkazov. Kým rodák z Trnavy neustále upozorňuje, že Pellegrini pomáhal rozkrádať štát, podpredseda strany Smer-SD zase kritizuje fungovanie novej vlády a jej priority.

Predseda strany OĽaNO najnovšie prišiel s inou stratégiou, ktorá je spojená s posmechom. Na sociálnej sieti totiž zverejnil záber vecí v šuplíku, ktoré tam mal zanechať jeho predchodca. V zásuvke sa nachádzali káble, neznáme fľaše s gélom a text napísaný po rusky. ,,…tak, keď ho niekde stretnete, tak ho pošlite pre jeho “inštrumenty“,“ odkázal na sociálnej sieti Matovič.

Pellegrini sa tentokrát nenechal vyprovokovať a zrejme sa rozhodol nemíňať energiu na takéto hlúposti. ,,Pán expremiér tieto zásuvky ani neotváral a netuší, odkedy tam sú. Taktiež tie veci tam museli ležať roky a nepatria pánovi Pellegrinimu,“ odkázal po svojej hovorkyni Patrícií Macíkovej, ktorá predmetné stanovisko uviedla pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Igor Matovič, Peter Pellegrini, YouTube