Peter Pellegrini skončil po pozitívnom teste na koronavírus v domácej karanténe. Spočiatku sa venoval vareniu, no teraz sa prihovoril fanúšikom a voličom prostredníctvom novej fotky. Na tej ale politika sotva spoznáte!

Okrem Igora Matoviča skončil v karanténe aj minister Ján Mičovský, ktorý musel byť po zhoršení stavu hospitalizovaný v nemocnici. Najnovšie bol sanitkou prevezený do nemocnice aj Adelin otec, Jozef Banáš. Peter Pellegrini je aktuálne v domácej karanténe a jeho stav sa zatiaľ nemení.

Pred pár dňami fanúšikom a voličom priznal pozitívny test: “Aj ja som po pozitívnom teste skončil v karanténe. Vymenil som teda na čas parlamentné tlače za sporák s hrncami a snažím sa prežiť karanténu v čo najväčšom psychickom a fyzickom zdraví. Zatiaľ sa mi to darí a cítim sa celkom dobre,” napísal k záberu z kuchyne.

Najnovšie však všetkých doslova šokoval novou fotkou, na ktorej má zapustenú výraznejšiu bradu aj fúzy, pričom politik pôsobí trochu unavene. K svojmu novému imidžu napísal len krátku vetu: “Ešte pár dní v karanténe a môžem ísť s bradou robiť Mikuláša,” poznamenal expremiér, ktorý sa na seba takmer nepodobá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Peter Pellegrini │ Foto: Facebook/Peter Pellegrini, Televízia Markíza