Byť verejne známou osobou prináša svoje úskalia. Svoje o tom vie aj slovenská influencerka Zuzana Strausz Plačková, ktorá sa najnovšie podelila so svojimi fanúšikmi s nepríjemnou záležitostou. Kvôli úniku fotografie jej maloletého syna Diona čelí nechutnému vyhrážaniu.

Zuzana Plačková sa spolu s manželom Reném rozhodli nezverejňovať tvár svojho dieťaťa až do momentu, kedy nebudú stotožnení s jeho verejnou publicitou. Napriek tomu sa neznámej žene podarilo získať záber s tvárou malého chlapca, a tak sa rozhodla celebritnú mamičku okamžite kontaktovať.

„Mám fotku Diona. Mám to zverejniť alebo pošleš 1 000 eur? Píš, ale mám kontakty,” uvádza neznáma pani, pričom sa odvoláva na popredné české bulvárne médiá. Zuzana však nie je žiadne “béčko” a okamžite sa obrátila na svojho právnika.

„Aj takéto individuá existujú, ktoré sa ma snažia vydierať,” influencerka začala svoj prejav a následne uviedla veci na pravú mieru. „Neviem, čo si ten človek teraz myslí. Že unikla fotka Diona. Som akože teraz čo? Zrútená? Ja mám tak nádherného syna, ja sa ho snažím chrániť práve pred takýmito ľuďmi ako sú tieto hyeny,” ohradila sa pred zrakmi svojich fanúšikov.

Celé Zuzanine vyjadrenie i spomínanú fotografiu nájdete vo videu nižšie- z pochopiteľných dôvodov je i na nej tvár malého Diona zahalená.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com, Instagram/queen.plackova | Foto: Instagram/queen.plackova, YouTube