Zuzana Strausz Plačková sa s manželom Reném nevie dočkať svojho prvého a vytúženého potomka. Synček, ktorý príde na svet s netradičným menom Dion, sa má pritom narodiť každú chvíľu. Influencerka však nenecháva nič na náhodu a už teraz sa postarala o jeho budúcnosť.

Zuzana Plačková je momentálne vo vysokom štádiu tehotenstva a do pôrodu jej neostáva veľa času. Influencerka, ktorá manželovi Renému privedie na svet ich prvého potomka, už má pritom doma nachystaný aj luxusný kočík. Tmavovláska sa na finančné pomery pred materskou rozhodne nemôže sťažovať a svoje podnikanie nedávno rozšírila aj o predaj vlastnej značky chipsov.

Synčeka, ktorý dostane netradičné meno Dion, sa už dvojica nemôže dočkať, a tak nad jeho budúcnosťou rodičia zjavne rozmýšľajú v predstihu. Podnikateľka totiž už teraz zriadila svojmu nenarodenému dieťaťu instagramový účet. Ten dostal meno dion.baby a má aktuálne vyše 11-tisíc sledovateľov. Nechýba ani popis „Som zázračné a vytúžené dieťa“, pričom v príbehoch beží reklama na detský produkt.

Ako ale medzičasom Zuzana uviedla na svojom profile, účet s menom Dion plánuje používať výlučne na propagáciu detskej kozmetiky a potrieb v rámci novej značky pomenovanej po synovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/queen.plackova