Zuzana Plačková by mala porodiť už každým dňom, a tak do rodiny influencerky a podnikateľky onedlho pribudne vytúžené bábätko. Bývalá hviezda reality šou Hotel Paradise v uplynulých týždňoch prezradila, že pod srdcom nosí chlapčeka, ktorý po narodení dostane netradičné meno Dion.

Ako prezradila samotná budúca mamička, po pôrode si dá na určité obdobie oddych od sociálnych sietí, nakoľko sa mieni venovať predovšetkým bábätku a svojej rodine. Ešte predtým však stihla rozbehnúť zopár nových biznisov, kým úspech si užíva aj jej manžel René. Ten okrem kariéry na Instagrame rozbehol i spevácke aktivity, pričom skladby influencera sú mimoriadne úspešné najmä medzi mladými Slovákmi.

Fanúšikov si našiel v rôznych kútoch krajiny a ako sa zdá, nebráni sa ani vystupovaniu na súkromných akciách. Rytmické skladby budúceho otecka si na svojej svadbe nenechala ujsť ani istá nevesta Nikola, ktorá si speváka s kapelou Cico Band zavolala na životnú udalosť. ,,Aj my už máme svoj deň D za sebou. Bol to nádherný zážitok a fakt dosť dobrá párty,“ pochválila sa a okrem záberu s Reném zverejnila aj sumu, za ktorú im prišiel zaspievať. ,,Chodí mi strašne veľa správ ohľadom ceny za Reného. Berú 1 500 €/hodina,“ povedala otvorene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Svadba v roku 2022 a 2023!, IG/rene.rendy, queen.plackova