Tento týždeň zrejme nikomu neušla kauza spojená s odstúpením favorita reality šou Farma Adama Rohárika. Fanúšikovia sú zo situácie zhrození a už niekoľko dní posielajú TV Markíza samé kritické odkazy. Od štvrtka večera však zo strany divákov prichádzajú aj vrúcne slová, toto je dôvod!

Priaznivci Farmy 15 po odchode Adama Rohárika nedokážu mlčať a sociálne siete zapĺňajú poriadne drsnými odkazmi adresovanými televízii. Svoj názor vyjadrili dokonca aj exfarmárky z 12. série Monika Šuleková a víťazka Xénia Gregušová.

Adam kvôli farmárom zo šou odstúpil: Pre toto Markíza nezasiahla!

Vo štvrtok večer TV Markíza odvysielala záverečnú časť štvrtej série obľúbeného seriálu Dunaj, k vašim službám. Napriek tomu, že správa o konci dobového projektu určite žiadneho fanúšika nepotešila, finále všetkých dojalo. Slová pochvaly a vďaky sa tak na Facebooku len doslova sypú.

markíza

,,Ďakujem televízii Markíza a všetkým tvorcom tohto seriálu za úžasný seriál, teším sa na novú sériu, som zvedavá, čo bude s Petrom, Imrichom, ako sa vysvetlí vzťah Kláry a jej matky, na toto všetko si musíme počkať,” napísala Gabika. ,,Milá Televízia Markíza, ďakujeme za skvelý seriál a tešíme sa na pokračovanie… toto sa Vám skutočne podarilo,” odkázala Rena.

,,Už teraz mi je smutno, plakala som, mala zimomriavky, ďakujem, že vždy, keď sledujem Dunaj, zabúdam na svoj život a žijem v tom filmovom,” zanechala krásne slová Henrieta. Viac lichotivých reakcií od divákov si môžete prečítať nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

markíza

Zdroj/Foto: Facebook/Televízia Markíza, Dunaj, k vašim službám – TV Markíza, Voyo