Pred pár hodinami sa Slovenskom prehnala vážna kauza, v ktorej mal markizácky glosátor a niekdajší farmár Tomy Kotty fyzicky napadnúť svoju priateľku Ráchel Karnížovú. Po tomto odhalení sa rozhodla vypustiť do éteru svoje slová aj Nikola Baranová, ktorá tvorila pár s Matúšom Kolárovským. 

Po prevalení fyzického napadnutia Tomyho Kottyho, ktorý zaútočil na svoju teraz už bývalú priateľku Ráchel Karnížovú, si glosátor sype popol na hlavu. K činu sa priznal a uviedol, že nastupuje na liečbu. Jeho kolegovia dávajú navyše od neho ruky preč a rušia s hudobníkom spolupráce. Od zverejnenia konfliktu prešlo len pár hodín a na verejnosť sa valia ďalšie šokujúce tvrdenia.

Boxer Adam Berger zverejnil na sociálnej sieti nepríjemné informácie o Matúšovi Kolárovskom, ktorý má dcérku s Veronikou Nízlovou. Na spevákovo správanie počas vzťahu sa mala Adamovi posťažovať Kolárovského expartnerka Nikola Baranová. “Vrana k vrane sadá,” uviedla k fotke Yaela spolu s Kottym. Berger napokon odhalil detaily a zverejnil komunikáciu, v ktorej sa Nikoly pýta, či môže všetkým povedať o tom, čo sa údajne dialo. “Nech ľudia vidia a vedia, akí sú to anjelikovia aj doma, nielen na Instagrame a sociálnych sieťach, hm? Veľmi rád ľuďom otvorím oči a poviem, prečo by som mu rád rozbil hubu v ringu. Môžem mať tú česť, prosím?” opýtal sa, s čím Matúšova ex napokon súhlasila.

Ďalšie podrobnosti vyzradil športovec pre Plusku. O Nikolinom probléme sa dozvedel vďaka jej mame, ktorá zháňala pre dcéru bývanie v čase jeho zverejnenia inzerátu na spolubývajúceho. “Jej mamina sa ozvala, že jej dcéra niečo hľadá a potrebuje utiecť od priateľa, a potom z toho vzišlo, že je to Matúš… Ona si nič nevymýšľa, dokonca ešte aj teraz som s jej maminou v kontakte a písala mi, že by mala mať nejaké fotky, ako rozbil byt. Robil blbosti, robil jej zle psychicky, fyzicky, neviem, na akej úrovni jej robil zle fyzicky, ale po psychickej stránke určite,” dodáva.

Adam doplnil, že údajne existujú aj ďalšia dievčatá, ktoré tieto slová vedia dosvedčiť, no podľa jeho slov sa zrejme hanbia. Na tvrdé obvinenia už zareagoval aj samotný Matúš Kolárovský, ktorý sa ozval prostredníctvom svojho manažéra. “Pravosť článkov, ktoré boli zverejnené a vyjadrenia v súvislosti s Matúšom “Yaelom” Kolarovským sú nepravdivé a proti vzniknutej situácii podnikáme patričné právne kroky,” odkázal. Kde je teda skutočná pravda, je nateraz nejasné.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: IG/berginoooooo, veronikatwiins, nikola_baranova, Televízia Markíza