Obľúbená herečka a speváčka Nela Pocisková (28) sa momentálne nachádza na materskej dovolenke, pričom sa po boku úspešného herca a operného speváka Filipa Tůmu (40) stará o dve malé deti. Novú rolu matky si naplno vychutnáva, aj keď sú chvíle, ktoré sú občas nad jej sily.

Nela má doma 2-ročného synčeka Hektora a 10-mesačnú dcérku Lianku. Aj napriek tomu, že pendluje medzi dvoma ratolesťami, rozhodne by nemenila. Pocisková je tak kompletne zodpovedná za starostlivosť o spoločné ratolesti s markizáckym oteckom. Jej partner Filip je veľmi zaneprázdnený, keďže hrá v divadle a v dennom seriáli, koncertuje po celom Slovensku a najnovšie sa rozhodol študovať vysokú školu.

Známa herečka však prekvapila priznaním, že dvojica často spáva oddelene a ich partnerský spoločenský život je na bode mrazu. ,,Filip má teraz naozaj veľa práce, večer od únavy padáme, jeden s jedným, druhý s druhým a už sa nevidíme. A niekedy sa nevidíme už ani ráno, lebo Filip skoro odchádza na nakrúcanie,“ otvorene uviedla Nela v rozhovore pre mesačník Evita. „Míňame sa, ale je to asi prirodzené, je to dočasné, vieme, že to prejde,“ dodala zároveň zaneprázdnená mamička, ktorá svoju úlohu v domácnosti prijala s láskou a pokorou.

Zdroj: pluska.sk, svetevity.sk  |  Foto: Facebook/Oteckovia, Facebook/Búrlivé víno, Instagram/tvmarkizaofficial