Tanečná šou Let’s Dance má za sebou druhé kolo, po ktorom musel jeden súťažiaci vypadnúť. Tentokrát dostal najmenej smsiek pár Ján Ďurica s Vanesou. Diváci však ostali z ich vypadnutie v šoku.

Futbalista Ján Ďurica s tanečnou partnerkou Vanessou predviedli energický tanec paso doble. Od paroty získali slušných 23 bodov, pričom za sebou nechali tri ďalšie páry.

Keďže o postupe do ďalšieho kola Let’s Dance nerozhodujú názory porotcov, ale priazeň divákov, Janko s Vaness sa v nedeľu večer museli s tanečnou šou rozlúčiť. Takýto záver živého prenosu však nikto nečakal. ,,Smutné, že to máte takto zmanipulované a už máte dávno víťaza… Pani Gregorová tam už dávno nemá čo robiť…,” odkázala Markíze Lenka. ,,Hana, Tribula, Tina, ale určite nie dnes Ďurica… Chudák, ako mu to bolo ľúto… Vidieť, že sa v tom cítil dobre a užíval si to…,” pridala názor Patrícia.

Rytmus v Let’s Dance? Toto je dôvod, prečo v šou ešte nesúťažil!

,,Všade sám podvod! Fuj,” pritvrdila Marta. ,,Nemám slov…. Som šokovaná a smutná, Tribula a p.Hana mali dnes vypadnúť, táto dvojica mala veľmi veľký potenciál, smutné,” zanechala Reni.

,,Tak veľmi by som chcela vidieť, ako dopadlo ozajstné hlasovanie!!!???” ozvala sa aj Anka. ,,Škoda sledovať! Tu nejde o tanec, ale o známosti, určite už aj výhercu majú! Boli tam horšie tance Gregorová, Tribula a ani Tina neni bohviečo, ale ide ďalej, lebo ešte potrebuje zarobiť! Ani sms hlasy nepomôžu, veď nikto nevie komu pripisujú, keď nič neukážu. Škoda peňazí! Prestala som sledovať. Škoda času!!!” napísala i nahnevaná Eva, ktorá zďaleka nie je poslednou sklamanou diváčkou.

Zdroj/Foto: Facebook/Let’s Dance