Aktuálne Slováci s obľubou sledujú už 9. sériu tanečnej šou Let’s Dance. Za neuveriteľných 18 rokov sa v úlohe súťažiacich prestriedalo skutočne množstvo známych osobností. Úspešný raper Patrik Vrbovský alias Rytmus však napriek svojej dlhoročnej kariére v programe stále absentuje. Nedostal ešte ponuku?

Na druhé finálové kolo Let’s Dance si do hľadiska zasadol aj celebritný pár Patrik a Jasmina Vrbovskí. Manželia prišli podporiť najmä kamarátku Tinu, ktorá sa po skončení živého prenosu prehupla k svojej okrúhlej štyridsiatke.

Tina po Let’s Dance v slzách: Čakalo ju obrovské prekvapenie!

Rytmus so svojou krásnou polovičkou boli stredobodom pozornosti a neušli ani mikrofónu redaktora webu Markiza.sk. Toho zajímalo, ako je možné, že sa za tie roky Paťo neobjavil ešte ani v jednej sérii.

,,Dostal som ako ponuku, samozrejme, ale ja si myslím, že toto je zas také, že keď ideš s kožou na trh, že musíš niečo trénovať a ukázať, tak asi tomu musíš obetovať nejaký čas, disciplínu. A počul som, že je to náročné, ináč, a neviem, či je ešte na to čas z mojej strany,” odpovedal obľúbený hudobník, ktorý však možnosť účinkovania v budúcnosti úplne nevylúčil.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/rytmusking, Facebook/Let’s Dance