Policajti prehovorili o kolegovi: Pred streľbou podal 7 žiadostí o..!

Dátum:

Policajný zbor je naďalej otrasený z tragickej udalosti, ku ktorej došlo 14. marca. Mnohých mužov zákona šokovala informácia, že blízkeho kolegu zastrelil člen z ich vlastných radov. Počas vyšetrovania streľby sa na povrch dostávajú šokujúce správy, ktoré mohli byť predzvesťou agresívneho útoku.

Železničný policajt Martin Turčan strieľal po svojom kolegovi Filipovi Suchárovi-Turekovi (†29), ktorý mu paľbu opätoval, no napokon podľahol vážnym zraneniam na mieste činu. Obvinený policajt bol dolapený o pár hodín neskôr, no z cely predbežného zadržania sa kvôli agresivite dostal priamo na psychiatriu.

Vo svojej výpovedi uviedol, že sa išiel prevetrať okolo policajnej budovy, pričom zničil a následne podpálil svoj mobil. Viac si však nepamätal a nevedel ani vysvetliť, prečo došlo k streľbe. Počas vyšetrovania sa ukázalo, že samotný Filip žiadal nadriadených, aby jeho kolegovi odobrali zbraň a zopakoval si psychologické testy.

Najnovšie prišiel so šokujúcou informáciou portál pluska.sk, podľa ktorého si Turčan veľmi dobre uvedomoval, že môže zraniť nevinné osoby. Jeden z kolegov mal totiž prezradiť, že sa im obvinený policajt sťažoval kvôli žiadostiam o preloženie na inú službu. Celkovo ich mal poslať sedem. Sám zrejme pochopil, že zbraň v jeho rukách je nebezpečenstvom. Policajný prezident Štefan Hamran chcel situáciu upokojiť vyhlásením, že okrem trestného stíhania policajta bude vykonaná aj kontrola zo strany Úradu inšpekčnej služby.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Ministerstvo vnútra SR, Roman Mikulec-minister vnútra SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...