Manželstvo moderátora Jakuba Prachaře a modelky Agáty Hanychovej sa od minulého roka otriasalo v základoch. Partnerskú krízu však neustáli a napokon došlo na žiadosť o rozvod. Po dlhých mesiacoch sú tak obaja slobodní, k čomu sa vyjadrili aj na sociálnej sieti.

Vzťah známeho českého páru nepatril medzi ukážkový, nakoľko sa neustále objavovali škandály, ktoré sprevádzali ich spolužitie. Na verejnosť sa totiž pred viac ako dvoma rokmi dostala informácia, že Agáta mala byť manželovi neverná a následne otehotnela. Jakub požadoval DNA testy, ktoré napokon preukázali, že je otcom dieťaťa a zdalo sa, že dvojica sa teší na spoločného potomka.

Po pár mesiacoch sa však objavili svedectvá, ktoré zase hovorili o nevere českého moderátora. Jedna z jeho ,,bokoviek“ mala byť dokonca herečka Diana Mórová. Vzťah rodičov malej Mie tak skončil na bode mrazu a po dlhom čakaní konečne došlo na rozvodové konanie.

,,Pristane mi to viac ako slobodnej? Neviem. Jedna etapa sa skončila a život ide ďalej. Svadba bola zábavnejšia, ale rozvod zase rýchlejší. No nič, teraz som rozvedená milfka,“ neskrývala spokojnosť z rozsudku 35-ročná tmavovláska. K rozpadu manželstva sa vyjadril aj Prachař, ktorý prekypuje šťastím. ,,Šťastnejší výraz by som asi ťažko hľadal. Šťastie je krásna vec,“ vyjadril sa moderátor, pričom zverejnil spoločný záber so svojím právnikom, kde sa obaja usmievajú od ucha k uchu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/agatahanychova, jakub_prachar  |  Foto: FB/Jakub Prachař, IG/agatahanychova, jakub_prachar, YT/Televízia JOJ, Luxury Prague Life / LP-Life