Televízia Markíza sa po mnohých úspešných reality šou rozhodla opäť staviť karty na obľúbený formát a tentokrát prichádza s novým projektom. Súťažiaci budú bojovať o prežitie v Dominikánskej republike, kde sa však okrem neznámych ľudí predstavia aj hviezdy zo sveta šoubiznisu.

Už o pár dní odštartuje na Voyo a TV Markíza drsná reality šou Survivor, kde budú o prežitie a finančnú výhru vo výške 100-tisíc eur bojovať odhodlaní súťažiaci. Okrem štyroch Slovákov a ôsmich Čechov bude súčasťou súťaže aj dvanásť známych osobností. Kým šou budú divákov sprevádzať ostrieľaní moderátori Martin Šmahel a Ondřej Novotný, v boji sa ukážu bývalí účastníci Farmy, Love Islandu, či dokonca finalistka kuchárskej súťaže MasterChef.

Slovenskú stranu bude reprezentovať víťazka Farmy 12 Xénia Gregušová, vymetač reality šou Nathan Christián Dzaba, bývalý YouTuber Daniel “GoGo” Štrauch, MMA zápasník Gábor Boráros a športovkyňa Veronika Havlík. Českú scénu budú zastupovať moderátor Vojtěch Drahokoupil, herečka a komička Iva Pazderková, YouTuberka a moderátorka Nikola Čechová, moderátor Tomáš Zástěra, finalistka kuchárskej súťaže MasterChef Česko Ta Thuy Dung alias Chili, herečka a speváčka Barbora Jánová, a taktiež model a herec a Matěj Paprčiak.

Prvú epizódu boja z Dominikánskej republiky si diváci môžu pozrieť prostredníctvom služby Voyo v pondelok 10. januára, kým na obrazovkách Markízy šou odštartuje 13. januára o 20.30 hod.. „Sme si istí, že všetkým súťažiacim poskytneme množstvo príležitostí, aby posunuli svoje limity a našli v sebe neočakávané schopnosti,“ uviedla ohľadom úspešnej reality šou Silvia Majeská, programová riaditeľka TV Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza.skFoto: IG/xenia_gregusova, _nathanchristian, gogomantv, tvmarkizaofficial