Smutný prípad zavraždeného Tomáša († 16) otriasol celým Slovenskom. Z vymysleného príbehu o plynárovi nakoniec vyplávala na povrch krutá pravda, keď vraždila iba 16-ročná Judita. Čo ju však viedlo k tak ohavnému činu?

Boli najlepšími priateľmi, a dokonca plánovali spoločný výlet do Londýna. V osudný deň sa však v priebehu pár minút všetko zmenilo, keď Judita bodla Tomáša hneď 21-krát. Nikto si nevedel vysvetliť, čo mladé dievča viedlo k tak strašnému činu, ktorý pripravil mladíka o život.

K tragédií sa vyjadril aj policajný psychológ, ktorý nechcel byť menovaný, keďže stále prebieha vyšetrovanie. Ten sa domnieva, že Judita mohla vidieť nejaký násilný film, pričom jej to utkvelo v hlave a po požití drogy, sa jej jedna zo scénok filmu vrátila.

„Podvedomie jej vyplavilo niečo, do čoho sa nechcene dostala. Niekto jej mohol ponúknuť drogu, z nejakého dôvodu. Ak si to zobrala, chcela to vyskúšať s najlepším kamarátom. Som presvedčený, že za tým boli drogy. Niekto jej ich ponúkol, aby ich vyskúšala. Na začiatku to nikto neužíva sám a ona nie je až taká sebavedomá, ako sa prezentuje, preto si zavolala najlepšieho kamaráta, ktorého dokonale ovládala. Ona nie je žiadna chladná vrahyňa,“ uviedol expert pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Tomáš T., Facebook/Polícia SR