V prípade zavraždeného Tomáša (†16), ktorého mal podľa pôvodnej verzie zabiť neznámy muž, vydávajúci sa za plynára, došlo k šokujúcemu zvratu. Pred políciou malo údajne dôjsť k nečakanému priznaniu jeho blízkej kamarátky!

Pred pár dňami šokovala Slovensko správa o zavraždenom Tomášovi, ktorému sa v jeho 16.-tich rokoch stal osudným zvláštny incident. Do bytu jeho kamarátky Judity sa mal dostať neznámy muž, ktorý sa vydával za plynára. Po útoku na Juditu ju dobehol zachraňovať práve Tomáš, ktorý napokon skončil s 21 bodnými ranami na tele, ktorým podľahol. Útek muža v monterkách zaznamenali aj očití svedkovia, a tak sa predpokladalo, že práve on by mohol byť vrahom.

O to šokujúcejšie sú najnovšie informácie, ktoré priniesol portál Topky. Mladá Judita, ktorá mala byť pôvodne tiež obeťou útoku, skončila v nemocnici, keďže utrpela zranenia. Na povrch ale vyplávalo, že svoje zranenia si mala spôsobiť sama podrezaním žíl a do nemocnice ju odvážali s obviazanými rukami.

Vraždu navyše nemala vykonať tretia osoba a za všetkým má byť práve Tomášova kamarátka: “V sobotu sa priznala v nemocnici,” znejú šokujúce slová anonymného zdroja, ktorý tvrdí, že mladík zomrel práve jej rukami. Túto verziu už potvrdila aj samotná polícia, podľa ktorej padlo voči 16-ročnej Judite obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy, pričom vyšetrovateľ spracuje na obvinenú mladistvú podnet na návrh na jej vzatie do väzby. Viac informácii do prípadu vnesie aj nariadená pitva, ktorej výsledky budú známe už čoskoro. Policajný hovorca KR PZ v Žiline Radko Moravčík uviedol, že do ukončenia prípadu nebude polícia poskytovať ďalšie bližšie informácie.

Polícia mala z vraždy obviniť jeho 16-ročnú priateľku Juditu

Zdroj: topky.sk, aktuality.skFoto: Facebook/Polícia SR, Facebook/Tomáš T.