Je tomu len zopár dní, čo slovenským internetom otriasol mimoriadny škandál, o ktorý sa postarala majiteľka estetickej kliniky v Bratislave. Potom, čo uviedla, že na sociálne siete patria výhradne ženy s dokonalou postavou, sa kyprejších tvarov zastala aj Zuzana Plačková, kedysi pravidelná klientka predmetného salónu.

Práve úspešná podnikateľka a influencerka už síce minula na úpravu svojho zovňajšku tisíce eur, avšak aj napriek tomu stále obdivuje ženy, ktoré dokážu ostať samy sebou.  ,,Chodia mi otázky, že prečo často zdieľam fotky žien, ktoré majú plnšie tvary, a viete prečo? Lebo ich obdivujem!” vyznala sa kontroverzná hviezda v rámci instastories.

,,Ja napríklad, keď mám nejaké kilo navyše, snažím sa to schovať, ako keby to bolo niečo zlé. Ale nie je! Je to úplne bežne prirodzené! Sme vo svete, kedy sa ľudia hanbia ukazovať nedokonalosti a príde mi úžasné, keď niekto svoje nedostatky ukazuje bez ohľadu na to, čo si o tom povedia ľudia a práve toto sa v určitých smeroch chcem naučiť aj ja. A tieto ženy ma v tom motivujú,” vyjadruje svoj názor Zuzana, pričom zdieľala i fotografie modeliek s plnšími tvarmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova