Od začiatku roka visel nad reláciou Milujem Slovensko poriadne veľký otáznik. Najskôr sa na verejnosť dostala informácia, že siedma séria obľúbeného programu sa už natáčať nebude a neskôr sa kapitáni oboch tímov priznali, že uvažujú nad koncom v tejto šou. Aj napriek všetkým komplikáciám sa projekt televízie RTVS opäť objavil na televíznych obrazovkách, avšak premiéra vôbec nedopadla dobre, ba priam katastrofálne.

Po prevalení špekulácií, že moderátorka Adela Vinczeová a herec Dano Dangl po piatich rokoch opúšťajú obľúbenú šou Milujem Slovensko, diváci zostali poriadne zdesení. Dúfali totiž, že ide iba o klebety, ktoré sa nezakladajú na pravde. O to väčšie sklamanie prišlo, keď obaja kapitáni priznali, že už nebudú súčasťou relácie.

Po boku moderátora Martina Nikodýma sa tak objavila úplne nová dvojica kapitánov, a to komik Juraj Šoko Tabáček a herečka Stanka Kašperová. Siedma séria relácie Milujem Slovensko sa tak na televíznych obrazovkách objavila v úplne novom šate. Náhradníci, ktorí mali zaujať, však pohoreli na plnej čiare, pričom ide predovšetkým o ženskú kapitánku.

Kašperová, ktorú môžete poznať zo seriálu ZOO, sa divákom absolútne nepáčila, a dokonca si kvôli nej mali údajne televíziu radšej prepnúť na inú televíznu stanicu. ,,Náhrada Adely je veľmi premotivovaná, hlučná, nasilu chce byť vtipná,“ kritizovala Stankino správanie jedna z diváčok. ,,Chýbal mi tam ten Adelin esprit a pohotový trefný humor,“ sklamane poznamenala ďalšia z komentujúcich. Na sociálnej sieti sa objavili desiatky podobných názorov fanúšikov. Zdá sa, že diváci tvorcom relácie neodpustia, že Adela už nie je súčasťou tímu, aj keď sa tak rozhodla na základe vlastného uváženia.

Zdroj: Facebook |  Foto: Facebook