Slovenská herečka Mária Bartalos sa koncom júna stala prvýkrát mamou, pričom si materstvo nesmierne užíva. Po pôrode je omnoho otvorenejšia v súvislosti príchodu na svet jej synčeka a následnou výchovou dieťaťa. Najnovšie však prišla so šokujúcim odhalením.

Bývalá hviezda seriálu Oteckovia si v minulosti vypočula od svojej lekárky tvrdý verdikt. Podľa jej slov nemohla mať herečka deti kvôli zdravotným problémom. Aj napriek tomu, že ju správa zasiahla, nikdy sa nevzdala. Po zoznámení s jej dnes už manželom Adriánom otvorene prezradila svoje bolestivé tajomstvo.

Herečkin manžel jej bol vždy oporou, pričom dúfali, že sa im nakoniec podarí mať spoločného potomka. ,,Aj sme sa s Adriánom každý deň modlili, aby sme mohli mať spolu dieťa. Nakoniec sme sa vybrali do Izraela, kde sme sa pomodlili, a tak sa stalo. Ako som po tom túžila, ako sme to chceli, tak sa nám to splnilo. Je to úžasné,“ povedala pre cas.sk nadšená Mary.

Dvojica sa už takmer šesť mesiacov teší z doslova vymodleného synčeka Noela. Známa brunetka však niekoľkokrát priznala, že túži po veľkej rodine. Určite je tak odhodlaná spraviť všetko preto, aby sa s manželom tešili aj z ďalších detičiek.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: joj.sk, Instagram/maria.bartalos