Potom, čo začala televízia Markíza v spolupráci s českou Novou hľadať v poradí siedmu Superstar, sa pred kamerami objavilo množstvo talentovaných spevákov. V piatich uplynulých epizódach spoznali diváci mladé talenty z Čiech i Slovenska, avšak už túto nedeľu sa pred porotu postaví muzikant, ktorý sa fanúšikom úspešnej šou predstavovať vôbec nemusí.

Siedma séria speváckej šou Česko Slovensko hľadá Superstar má už dnes jasných favoritov, ktorí svojim hlasom očarili množstvo divákov. Ako sa však zdá, zmerať sily s amatérmi si mieni aj profesionálny hudobník Matěj Vávra, ktorý sa podobne, ako ďalšia súťažiaca Marina Laduda, po prvýkrát predstavil v konkurenčnej šou X-Factor. Na roziel od mladej rebelky však český spevák zbalil porotkyňu Celeste Buckingham a následne vydal niekoľko singlov.

Okrem niekoľkých samostatných skladieb Matěj hudobne sprevádza i mnohé hviezdy československej scény ako gitarista, pričom sa viackrát objavil aj na televíznych obrazovkách. 28-ročný muzikant však zrejme v sebe opäť objavil chtíč súťažiť a poslal prihlášku do Superstar, kde sa ako ostrieľaný hudobník postaví zoči voči amatérom zo stredných škôl či z obývačiek. Žeby sa prespieval až do finále?

Vystúpenie Matěja v Superstar môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza, YouTube