V stredu (5. januára) bol medializovaný prípad maloletého dievčaťa z obce Miloslavov (okr. Senec), ktoré mala fyzicky napadnúť partia tínedžerov vo veku od 14 do 16 rokov. Šokujúci počin detí aktuálne preveruje polícia, ktorá k predmetnému vydala prvé vyhlásenie.

Len pred pár hodinami prekvapil občanov z celého Slovenska dramatický prípad z Bratislavského kraja, kde bolo tínedžermi fyzicky napadnuté len 11-ročné dievča. Ako k predmetnému uviedla polícia, v dôsledku incidentu zo dňa 2. januára 2022 bolo začaté trestné stíhanie vo veci lúpeže. Na základe zistených skutočností môže dôjsť jeho prekvalifikovaniu.

Prípadom, ktorý v krajine i na sociálnych sieťach rozpútal mimoriadnu vlnu záujmu, sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Senci, ktorí vo veci vykonávajú všetky potrebné procesné úkony v zmysle zákona, ktorých cieľom je náležité objasnenie tejto trestnej veci. Ako dodali, bližšie informácie aktuálne nie je možné poskytnúť vzhľadom na citlivosť prípadu.

“Medializované informácie o pôsobení. organizovanej skupine tzv. „detského gangu“ v uvedenej obci potvrdiť nemôžeme. Rovnako neevidujeme zo strany občanov doposiaľ žiadne oznámenie alebo podanie, ktoré by sa týkalo takéhoto konania „gangu“ v uvedenej obci ani v blízkom okolí,” uviedla polícia na sociálnej sieti, pričom v dôsledku mimoriadneho záujmu verejnosti vypla možnosť komentovania príspevku.

Na celú vec však má iný názor Kristína Kövešová, ktorá na prípade intenzívne pracuje aj za pomoci influencerky Nikol Fridrichovej, pričom zverejnila nečakaný príspevok. Tým absolútne vyvracia tvrdenie polície, ktorá tvrdí, že žiadne útoky v obci doposiaľ hlásené neboli. Na zábere je zachytená policajná hliadka, pričom bola privolaná do Miloslavova približne pred rokom, kedy deti zbili ďalšie dieťa. Kto tu klame?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol, IG/kristinakovesova