Nikomu zrejme neušiel škandalózny rozchod speváka Tomáša Drahoša a influencerky Ráchel Karnižovej, ktorá svojho expriateľa obvinila z domáceho násilia. Potom sa mu údajne chcela pomstiť poriadne krutým spôsobom, do čoho mal byť zapletený aj podnikateľ Boris Kollár.

Populárny multiotecko Boris Kollár dostáva prostredníctvom platformy YouTube pravidelné odkazy od Zoroslava Kollára. V tom s poradovým číslom desať však právnik a podnikateľ spomína aj ďalšie dve kontroverzné osoby, a to Tomyho Kottyho a Ráchel.

ráchel

Podľa Zoroslavových slov sa chcela Ráchel Tomymu pomstiť, k čomu si údajne na pomoc zavolala práve Borisa Kollára. Vo videu je dokonca zverejnená časť konverzácie účastníčky Love Islandu a jej kamarátky, v ktorej jej v hlasovej správe oznamuje, že sa chystá za Borisom. ,,Idem za Borisom, ale neni to tak, jak si myslíš, fakt. Ideme riešiť to, čo sa deje s Tomášom. A pi*oviny proste. Som ho normálne poprosila o pomoc, lebo ja fakt neviem, čo mám robiť. Ideme sa proste porozprávať,” znie jedna z hlasoviek.

ráchel

Ráchel a Kollár ako členovia zločineckej skupiny?

,,Najlepšia kamarátka sa dozvedela aj to, že čo si jej sľúbil alebo na akom čine ste sa dohodli. Jeden večer prišla k tebe na návštevu. Bol si tam ty a bol tam aj bývalý šéf Slovenskej informačnej služby. Mohol by to byť jeden z dvoch, meno nepovedala,” prihovára sa svojmu menovcovi Kollár, podľa ktorého išlo o Pčolinského. Trojica sa vraj mala dohodnúť na tom, že na Kottyho nastraží pascu a dá mu do domu drogy. Zoroslav i v tomto prípade zverejnil nahrávky kamarátky, ktorá v nich tento plán opisuje.

,,Myslím, Boris, že ty, Ráchel a nemenovaný bývalý člen Sisky máte vážny problém. A ak ste tam boli traja, tak ste už zločinecká skupina. Ale problém má aj slečna Kranerová. Je možné, že sa volá inak, ale na to je už polícia, aby zistila jej identitu. Má síce o sebe vysokú mienku, ale niektoré veci nedomýšľa. To, že o tomto skutku vedela a neoznámila ho, mohla sa dopustiť trestného činu neoznámenia trestného činu,” šokoval ďalej Zoroslav, ktorého celé vyjadrenie si môžete pozrieť vo videu.

Zoroslav Kollár – Pozdrav Borisovi Kollárovi č.10

Zdroj: YouTube/Zoroslav | Foto: Instagram/rachellkka, kollarboris